This is the life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
This is the life

Kõigile , kellel pole elu ilma muusika , sõpradeta & huumorita .
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Perekond ...

Go down 
4 posters
AutorTeade
Macky.
TH fänn
Macky.


Postituste arv : 45
Join date : 16/02/2009

Perekond ... Empty
PostitaminePealkiri: Perekond ...   Perekond ... Icon_minitimeTeis Veeb 17, 2009 4:36 pm

Siin räägime me , aga hoopis perekonnast. Mitu inimest su peres on ? Kas teie pere saab omavahel hästi läbi ? Kas sulle meeldib su pere ? Mis on su perekonnanimi ? Mis on teie pere juures kõige toredam ? ja kõik muu sinu perekonnaga seotud siia ; DD.
Tagasi üles Go down
MarsiBiku
Marslane
MarsiBiku


Postituste arv : 169
Join date : 15/02/2009
Age : 27

Perekond ... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Perekond ...   Perekond ... Icon_minitimeTeis Veeb 17, 2009 6:13 pm

mulle meeldib enda perekond suhteliselt , peale kaarli . ta on nii nõme ja loll . muidu perekonnanimi on Kaleva , kõige toredam on see , et me koguaeg kaagutame üksteise kallal ? -.-' . ja 5 liiget on peres , + koer . x)
Tagasi üles Go down
https://thisisthelife.forum.co.ee
Lilaca
Sipelgas
Lilaca


Postituste arv : 51
Join date : 17/02/2009
Age : 28
Asukoht : valga

Perekond ... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Perekond ...   Perekond ... Icon_minitimeTeis Veeb 17, 2009 6:30 pm

mu peres on 4 liiget, mina ema isa ja vend(1992 aasta oma). vahepeal kaagutame vennaga teineteise kallal, aga praegu õpib ta nõos ja tuleb koju reedeõhtu ja läheb pühpäeval tagasi, nüüd tülitseme vähem.
Tagasi üles Go down
Macky.
TH fänn
Macky.


Postituste arv : 45
Join date : 16/02/2009

Perekond ... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Perekond ...   Perekond ... Icon_minitimeTeis Veeb 17, 2009 8:34 pm

minul on ema isa ja vend . Mu vend on 9 aastane ja ta nimi on Siim . Aga meie juures elavad ka mu ema ema ja ema isa , kes on minu vanaisa ja vanaema , nad on kaa kohutavalt toredad . Meie kõrvalmajas , elab minu ema õde oma kahe lapsega , kelle isa on kahjuks surnud :Perekond ... 153453: :Perekond ... 153453: . Tema lapsed on Martti ( kaa 9 aastane , käib mu vennaga samas klassis ) ja Sigrid ( 19 aastane ) ta on mu parim sõber . Minu perekonnanimi on Ilves . Tegelikult oleksin ma peaaegu elanud Tallinnas , kuna mu isa on Tallinna poiss , aga emale meeldis Tartus . Ja meie pere on hästi kokkuhoidev ning mulle meeldib meie pere juures see , et me käitume üksteisega vabalt ja ilma valedeta .
Tagasi üles Go down
MarsiBiku
Marslane
MarsiBiku


Postituste arv : 169
Join date : 15/02/2009
Age : 27

Perekond ... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Perekond ...   Perekond ... Icon_minitimeTeis Veeb 17, 2009 10:36 pm

nja , sul on hästi muhe perekond . meie isad aevastavad , naq mai tea , kes mammutid . emad naeravad , naq herned x] . ja vennad käivad koos mullivannis - IRWIRWIRWIRWIRW , XDD . ja meie teeme nägusid , je Perekond ... 72921 . aga selle Pauli & Dunja värgi peame lõpetama Perekond ... 153453Perekond ... 153453Perekond ... 153453 .
Tagasi üles Go down
https://thisisthelife.forum.co.ee
kkaru
Sipelgas
kkaru


Postituste arv : 61
Join date : 17/02/2009
Age : 28
Asukoht : tartu ,

Perekond ... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Perekond ...   Perekond ... Icon_minitimeTeis Veeb 17, 2009 10:44 pm

oeh.. ma ei oska neid lugeda, kuna oleneb mismõttes pereliikmeid sa mõtled.

mul on ema, kasuisa, isa, küülik, õde (Gertrud, 4 aastane, 13.märts saab 5) ja siis vanaemad janiiedasi. xd
perekonnanimi on minul , emal ja isal Ansaar , kasuisal ja õel on Vooremäe , maitea , vb kõige toredam on see , et ma saan emaga hästi läbi ? See tuleb kasuks mulle ; )) noh , õega ka ja kasuisaga ka .
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Perekond ... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Perekond ...   Perekond ... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Perekond ...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
This is the life  :: Läbula . ^^ :: Elust enesest .-
Hüppa: