This is the life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
This is the life

Kõigile , kellel pole elu ilma muusika , sõpradeta & huumorita .
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Macky , Kerli , TokiKerli ..

Go down 
3 posters
AutorTeade
Macky.
TH fänn
Macky.


Postituste arv : 45
Join date : 16/02/2009

Macky , Kerli , TokiKerli .. Empty
PostitaminePealkiri: Macky , Kerli , TokiKerli ..   Macky , Kerli , TokiKerli .. Icon_minitimeTeis Veeb 17, 2009 8:07 pm

Tsau Ma olen Kerli . Ma olen 11 , saan 26. märts 12 .Käin Tartu Mart Reiniku gümnaasiumis , 5A klass .Ja ee .. mu parimad sõbrad on rasmus , britu , biku , siki , elise , sassu ,rain ja martin .mmaaa .. olen kurb viimasel ajal ..Ja ma armastan KG'd , kkuigi tema mind kurvaks teebki , see armastus tem a vastu ja oeh .. kõik muu ka :Macky , Kerli , TokiKerli .. 153453: :Macky , Kerli , TokiKerli .. 153453: !! Ja ma olen Tokio Hoteli tulihingeline fänn . Ma elan Tartus -.-.Kui sa tahad mind ära tunda , siis ma kannan enamasti punast ja musta , ma olen suht pikk oma vanuse kohta , blondid juuksed , ühe väikese punase triibuga , helesinised silmad.Koolis meeldivad mulle tundidest ajalugu , kirjandus , kunst , inglise keel.Ma vihkan kekat , , loodusõpetust ja tööõpetust . Ja ma vihkan inimesi kes vihkavad kedagi tema muusikamaitse pärast :S.ma olen kole , paks , loll , eesel ja si'tapea . Leppige sellega mu kallid , armsad ja ilusad inimesed !
Tagasi üles Go down
MarsiBiku
Marslane
MarsiBiku


Postituste arv : 169
Join date : 15/02/2009
Age : 27

Macky , Kerli , TokiKerli .. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Macky , Kerli , TokiKerli ..   Macky , Kerli , TokiKerli .. Icon_minitimeTeis Veeb 17, 2009 8:08 pm

ma vihkan , kui sa endast nii räägid Macky , Kerli , TokiKerli .. 281844 .
sa pole loll , ja üldsegi mitte paks ja si'tapea . Macky , Kerli , TokiKerli .. 645700
aga ikkagi oled parim . Macky , Kerli , TokiKerli .. 830316
Tagasi üles Go down
https://thisisthelife.forum.co.ee
kkaru
Sipelgas
kkaru


Postituste arv : 61
Join date : 17/02/2009
Age : 28
Asukoht : tartu ,

Macky , Kerli , TokiKerli .. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Macky , Kerli , TokiKerli ..   Macky , Kerli , TokiKerli .. Icon_minitimeTeis Veeb 17, 2009 8:28 pm

kole , paks , loll , eesel ja si'tapea sa pole mitte mingil FAAAAAKING JUHUL ! ;3 .

ja ma vihkan ka käsitööööd , iuiuiuiuuuu xd .
Tagasi üles Go down
Macky.
TH fänn
Macky.


Postituste arv : 45
Join date : 16/02/2009

Macky , Kerli , TokiKerli .. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Macky , Kerli , TokiKerli ..   Macky , Kerli , TokiKerli .. Icon_minitimeTeis Veeb 17, 2009 8:30 pm

tänks , sorry mu enesehinnang pole väga hea Macky , Kerli , TokiKerli .. 58413.

Aga jah käsitööö on rõvee , ma ei oska mitte midagi seal -.- , naq täielik jura tuleb alati kokku , ainult kokatunnid on lahedad ^^
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Macky , Kerli , TokiKerli .. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Macky , Kerli , TokiKerli ..   Macky , Kerli , TokiKerli .. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Macky , Kerli , TokiKerli ..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kerli,keku,kerru,keki

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
This is the life  :: This is the life foorum . :: Tutvume .-
Hüppa: