This is the life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
This is the life

Kõigile , kellel pole elu ilma muusika , sõpradeta & huumorita .
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kommenteeri eelmist laulu .

Go down 
2 posters
AutorTeade
MarsiBiku
Marslane
MarsiBiku


Postituste arv : 169
Join date : 15/02/2009
Age : 27

Kommenteeri eelmist laulu . Empty
PostitaminePealkiri: Kommenteeri eelmist laulu .   Kommenteeri eelmist laulu . Icon_minitimeLaup Veeb 28, 2009 12:55 am

Kommenteerime siis üksteise antud laule . Nt mina annan youtube lingina ja järgmine kommib seda ja lisab omakorda laulu jne .

Miley Cyrus - Fly on the wall , x] .
Tagasi üles Go down
https://thisisthelife.forum.co.ee
sunnybunny
Mrs. Cobain
sunnybunny


Postituste arv : 35
Join date : 28/02/2009
Asukoht : Kanepi

Kommenteeri eelmist laulu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kommenteeri eelmist laulu .   Kommenteeri eelmist laulu . Icon_minitimeLaup Veeb 28, 2009 11:36 pm

noo...sääne...väga ei meeldi kui aus olla, liiga popilik mu arust ja ta hääl on liiga ära moonutatud Kommenteeri eelmist laulu . 72921 aga tempo oli hea Kommenteeri eelmist laulu . 58413

Foo Fighters - Friend Of A Friend
Tagasi üles Go down
MarsiBiku
Marslane
MarsiBiku


Postituste arv : 169
Join date : 15/02/2009
Age : 27

Kommenteeri eelmist laulu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kommenteeri eelmist laulu .   Kommenteeri eelmist laulu . Icon_minitimeLaup Veeb 28, 2009 11:39 pm

zomg , ma arvasin , et Kurt laulab seda laulu XD nii sarnane no Kommenteeri eelmist laulu . 72921 aga jah , hea laul on , ja videos see kurti sülitamise koht oli ka hea XDXDXD .

The All American Rejects - Gives you hell
Tagasi üles Go down
https://thisisthelife.forum.co.ee
sunnybunny
Mrs. Cobain
sunnybunny


Postituste arv : 35
Join date : 28/02/2009
Asukoht : Kanepi

Kommenteeri eelmist laulu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kommenteeri eelmist laulu .   Kommenteeri eelmist laulu . Icon_minitimeLaup Veeb 28, 2009 11:48 pm

mulle meeldivad need ilma särgita tüübid Kommenteeri eelmist laulu . 72921 laul ple suurem asi, see on ok koht kus nad kõik koos laulavad vms

Soundgarden - Black Hole Sun
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kommenteeri eelmist laulu . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kommenteeri eelmist laulu .   Kommenteeri eelmist laulu . Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kommenteeri eelmist laulu .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kommenteeri eelmise kasutaja Avatar & Signatuuri !

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
This is the life  :: Läbula . ^^ :: Chat & foorumimängud .-
Hüppa: