This is the life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
This is the life

Kõigile , kellel pole elu ilma muusika , sõpradeta & huumorita .
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD

Go down 
4 posters
AutorTeade
PannkoogiKüpsisePille
Uustulnuk
PannkoogiKüpsisePille


Postituste arv : 15
Join date : 28/02/2009
Age : 27
Asukoht : Taunide Maa

Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD Empty
PostitaminePealkiri: Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD   Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD Icon_minitimeLaup Veeb 28, 2009 8:11 pm

Haiiii . Ma olen Pille, 12, novis laksti 13, elan sitapange-Võrus, täpselt bussijaama juures, so, kui te bussiga võrru tulete, siis kõlistage mulle, tulen teid bussijaama ootama XD
Käin põrgupõhjas, Puiga Põhikoolis, väike kool, aga kuradi kaugel o.o
Anoh... Käin Näpustuudios o.o Trennides ei käi, suusatamises olen kaka, uisutamises olen jobu, jooksmises olen tauun .
Ma olen vaikneee inimene, aga netis võin väga UHIWEGHWIOGWVWBI tunduda xD
Sõpru pole palju, kolm konkreetset, ühega pole kaua suhtlenud, kuna teises koolis käib ja
faking emps pani mulle faking kõneaja faking piirangu peale, mis mul faking kuu faking keskel faking täis saab, kuna see on faking sada faking eeku ja mu faking vennad faking helistavad kõikaeg mu faking mobla peaaalt o__________o
Vihavaenlasi ka normilt, vanemad taunid, vanim on... mu vanim poolvend, sest ta on nii jobu, kui ollla saab o.o noorim on maiteakumb, kas Jane või Joosep (Jooseb nikub Janekest, ii aa ii aa oo!), nad mõlemad seitsmendas, kaks klassi minust ees ..

Mulle meeldis mu klassist see, kellel tüdruk olemas juba oli Kott pähe!
Tagasi üles Go down
http://pancakecookie.blogspot.com
Lilaca
Sipelgas
Lilaca


Postituste arv : 51
Join date : 17/02/2009
Age : 28
Asukoht : valga

Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD Empty
PostitaminePealkiri: Re: Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD   Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD Icon_minitimeLaup Veeb 28, 2009 8:24 pm

tere tulemast siia foorumisse siis x ] Batman
Tagasi üles Go down
MarsiBiku
Marslane
MarsiBiku


Postituste arv : 169
Join date : 15/02/2009
Age : 27

Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD Empty
PostitaminePealkiri: Re: Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD   Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD Icon_minitimeLaup Veeb 28, 2009 11:28 pm

näpustuudios XDXD . lol

aga ikkagi , jouh XD
Tagasi üles Go down
https://thisisthelife.forum.co.ee
sunnybunny
Mrs. Cobain
sunnybunny


Postituste arv : 35
Join date : 28/02/2009
Asukoht : Kanepi

Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD Empty
PostitaminePealkiri: Re: Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD   Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD Icon_minitimeLaup Veeb 28, 2009 11:58 pm

tsauu Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD 58413
ma kh satun suht tihti Võru Bussijaama Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD 58413
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD Empty
PostitaminePealkiri: Re: Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD   Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Padjjjjj ehk Pille ehk Pillaa . xD
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
This is the life  :: This is the life foorum . :: Tutvume .-
Hüppa: