This is the life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
This is the life

Kõigile , kellel pole elu ilma muusika , sõpradeta & huumorita .
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 yäuu rahvas :)

Go down 
2 posters
AutorTeade
sunnybunny
Mrs. Cobain
sunnybunny


Postituste arv : 35
Join date : 28/02/2009
Asukoht : Kanepi

yäuu rahvas :) Empty
PostitaminePealkiri: yäuu rahvas :)   yäuu rahvas :) Icon_minitimeLaup Veeb 28, 2009 9:16 pm

mina olen siis "sunnybunny" XD tglt on mu nimi Liisi, elan Kanepi Kuningriigis, mis on nagu kõige mõttetum koht maamuna peal, sest siin ei toimu kunagiii midagi. Käin sellest aastast saadik Võru Kreutzwaldi Gümnaasiumis, vabal ajal mängin kitarri ja kirjutan ja joonistan, aga muusika ongi mu elu pmst. lemmikute hulka kuuluvad Nirvana, Slipknot, Foo Fighters, HIM, Metallica, Alexisonfire ja veel miljon muud rokkbändi (ei hakka siin kõiki üles kirjutama, see võtaks liiga kaua aega XD). mul on noorem õde ja vend, kes panevad mind vahetevahel tahtma end maha lasta XD aga muidu on nad täitsa toredad yäuu rahvas :) 58413
olen blond, aga hingelt mässajast rokkar yäuu rahvas :) 72921
ja selle foorumi leidsin oma sõbra MarsiBiku kaudu yäuu rahvas :) 58413 ta on kõigekõigem yäuu rahvas :) 58413
Tagasi üles Go down
MarsiBiku
Marslane
MarsiBiku


Postituste arv : 169
Join date : 15/02/2009
Age : 27

yäuu rahvas :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: yäuu rahvas :)   yäuu rahvas :) Icon_minitimeLaup Veeb 28, 2009 9:30 pm

jouuu , liska yäuu rahvas :) 476886 . lõpuks postitasid kah midagi .XD
Tagasi üles Go down
https://thisisthelife.forum.co.ee
sunnybunny
Mrs. Cobain
sunnybunny


Postituste arv : 35
Join date : 28/02/2009
Asukoht : Kanepi

yäuu rahvas :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: yäuu rahvas :)   yäuu rahvas :) Icon_minitimeLaup Veeb 28, 2009 10:00 pm

mhm yäuu rahvas :) 476886
Tagasi üles Go down
MarsiBiku
Marslane
MarsiBiku


Postituste arv : 169
Join date : 15/02/2009
Age : 27

yäuu rahvas :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: yäuu rahvas :)   yäuu rahvas :) Icon_minitimeLaup Veeb 28, 2009 10:26 pm

su avatar on ikka nii nummi yäuu rahvas :) 58413 . ja kui keegi loeks meie jutte , mis msnis kirjutame , teeks ta küll püksid täis XD
Tagasi üles Go down
https://thisisthelife.forum.co.ee
sunnybunny
Mrs. Cobain
sunnybunny


Postituste arv : 35
Join date : 28/02/2009
Asukoht : Kanepi

yäuu rahvas :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: yäuu rahvas :)   yäuu rahvas :) Icon_minitimeLaup Veeb 28, 2009 10:44 pm

jaa, inglike Kurt ikkagist ju :*
irw...ma ise teen kh püksid täis kui ma sinuga seda juttu kirjutan XD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





yäuu rahvas :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: yäuu rahvas :)   yäuu rahvas :) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
yäuu rahvas :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
This is the life  :: This is the life foorum . :: Tutvume .-
Hüppa: