This is the life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
This is the life

Kõigile , kellel pole elu ilma muusika , sõpradeta & huumorita .
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Sõbrad ...

Go down 
4 posters
AutorTeade
Macky.
TH fänn
Macky.


Postituste arv : 45
Join date : 16/02/2009

Sõbrad ... Empty
PostitaminePealkiri: Sõbrad ...   Sõbrad ... Icon_minitimeTeis Veeb 17, 2009 4:31 pm

Siin rääkige enda sõpradest . Kes on su sõbrad ? Kui hästi te läbi saate ? Kui kaua olete sõbrad olnud ? Mitu sõpra sul on ? Kas su sõbrad on head ? Mida toredat või kurba on teiega juhtunud ? ja kõik muu sõpradega seotud Sõbrad ... 72921.
Tagasi üles Go down
MarsiBiku
Marslane
MarsiBiku


Postituste arv : 169
Join date : 15/02/2009
Age : 27

Sõbrad ... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrad ...   Sõbrad ... Icon_minitimeTeis Veeb 17, 2009 10:34 pm

sõbrad on sõbrad , eelmine aasta oli neid muidugi rohkem , aga need olid võltssõbrad , je :] . muidu jah , mulle meeldib sõpradega lollitada , segast peksta , lolli juttu ajada jne . kõige parem on rääkida Liisiga muusikast , kkaino laulab mulle alati mingeid laule msnis x] , kerli teeb skypes nägusid , viivikaga lollitan koolis , lindaga teeme enda vegetable witchi näidendit ( reedel vb jätkame ka seda pidsžaamakal , see on ? all ) , mm .. ja muude sõpradega räägin suht niisama . ma ei hakka kõiki ka üles loendama . Sõbrad ... 72921
Tagasi üles Go down
https://thisisthelife.forum.co.ee
kkaru
Sipelgas
kkaru


Postituste arv : 61
Join date : 17/02/2009
Age : 28
Asukoht : tartu ,

Sõbrad ... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrad ...   Sõbrad ... Icon_minitimeTeis Veeb 17, 2009 10:58 pm

oehh , sõbrad on toredad : ) . mul on sõpru tallinnast ja tartust , no Kanepist jms kohtadest ka mõned , x)) .
osad on lihtsalt üliiiiisuper msni sõbrad, osadega saan päriselus superhästi läbi janiiedasi.
ma ei viitsi neid ausalt üles loendada , aga kallid olete jap Sõbrad ... 830316
Tagasi üles Go down
Nessar
Foorumi perv
Nessar


Postituste arv : 48
Join date : 27/02/2009
Asukoht : Jaapan , Tokyo

Sõbrad ... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrad ...   Sõbrad ... Icon_minitimeLaup Veeb 28, 2009 3:17 pm

Mu sõbrad on üleelu pervod xD ntx , Kisaki on juba paras perv XDXD , aga jah , nendega saab nii häid nalju , ja suvel omas x )))
Batman + Kott pähe! = PERVID XD
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/gumness
Sponsored content





Sõbrad ... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sõbrad ...   Sõbrad ... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sõbrad ...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
This is the life  :: Läbula . ^^ :: Elust enesest .-
Hüppa: